SOSYAL SORUMLULUK

ÇEVRE BİLİNCİ VE TOPLUMSAL DUYARLILIKLA ÇALIŞIYORUZ


Poyraz Poyraz Fındık Entegre A.Ş. olarak çalışanlarımız, müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle birlikte faaliyetlerimizi dürüstlük ve güven içinde sürdürmeyi hedeflemekteyiz. Sosyal sorumluluk ve toplum bilinciyle üretim tesisimizde politikalarımızı oluşturmakta ve sosyal standartlara uygun olarak çalışmaktayız. Çalışanlarımızı ortak anlayışa davet etmekteyiz. Sosyal sorumluluk ve toplumsal gelişme konusundaki önceliklerimizi toplum ve çevremiz için en iyi olanı dikkate alarak belirlemekteyiz.

SÜRDÜRÜLEBİLİR TARIM FAALİYETLERİ


2015 yılından itibaren yürüttüğümüz tarım programımızla her yıl UTZ/Rainforest standartlarına göre denetlenmekte, müşterilerimize sürdürülebilir ve izlenebilir ürün tedariki sağlamaktayız. Bu kapsamda üreticilerimize düzenli olarak ulaşarak toprak analizlerinden bahçe denetimlerine, toprak bakımlarından çocuk işçiliğiyle mücadeleye kadar sürdürülebilir tarım faaliyetleri konusunda eğitim ve destek sağlamaktayız.

KÜÇÜK ADIMLAR BÜYÜK YARINLAR


Bölgemizin kalkınması, tarım işçilerinin yaşam standartlarının yükseltilmesi ve fındık tarımında çocuk işçiliği ile mücadele amacıyla yürüttüğümüz "Küçük Adımlar - Büyük Yarınlar" isimli projemizle toplumsal gelişme için sorumluluk alıyoruz.