KALİTE GÜVENCE KONTROL

GÜVENLİ GIDA VE KALİTELİ ÜRÜN İÇİN ÇALIŞIYORUZ


Gıda zincirindeki yerimizi göz önünde bulundurarak tedarikçilerimiz, müşterilerimiz ve ilişkide bulunduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla en iyi iletişimle, kalite, yasal ve güvenilir ürün üretmek, çalışanlarımızın kendini güvende hissettiği, etik ve yasal hakların korunduğu bir ortamda çalışmalarını sağlamak, çevreye karşı sorumluluğumuzun bilinciyle çevremizi korumak, tüm yasal zorunluluklara dikkatli ve uyumlu çalışmalarımızla, eğitimli personel ve etkin bir organizasyon ile sürekli müşteri memnuniyetini hedeflemek, gıda güvenliği ve kalite yönetim sistemlerimizin etkinliğini iyileştirmek, şartlarına koşulsuz riayet etmek ve bunu sürekli kılmak kalite politikamızdır.

LABORATUVARIMIZ

Poyraz Poyraz Fındık Entegre A.Ş. kalite Kontrol laboratuvarımız gerek deneyimli uzman mühendislerimiz ve gerekse ekipman bakımından fındık sektörünün önde gelen laboratuvarlarından biri konumunda olup işlenmiş ve natürel olarak fındığın kalite kriterlerini belirleyen fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik analizlerin tümünü yapabilecek kabiliyet ve donanıma sahiptir. Numune kabul, fiziksel ve kimyasal analiz laboratuvarı, mikrobiyolojik analiz laboratuvarı ve aflatoksin laboratuvarı olmak üzere 4 ayrı bölümden oluşmaktadır.

Laboratuvarımızda müşteri spesifikasyonlarına, TSE fındık standartlarına, AB standartlarına uygun ürün üretilmesi için gerekli olan tüm analizler titizlikle yapılmakta, uluslararası standartlarda hizmet sunulmaktadır. Laboratuvarımız her yıl uluslararası yeterlilik testlerinin ilgili tüm roundlarına düzenli olarak katılmaktadır.

SERTİFİKALARIMIZ