Balıktaşı City Otel Mayıs Sonu Ordu Turizminin Hizmetinde...

Türkiye’nin en büyük fındık ihracatçıları arasında ilk 3 sırayı alan Poyraz-Poyraz Fındık A.Ş. fındık sektöründen sonra turizm yatırımlarına ağırlık vermeye baÅŸladı. Ordu’da 3 yıldızlı Balıktaşı Otel’den sonra ÅŸehir merkezine 6 trilyonluk bir otel yatırımı daha yaparak Mayıs sonunda Balıktaşı City isminde 3 yıldızlı bir oteli daha kazandırmaya hazırlanıyor.  Poyraz-Poyraz Fındık A.Ş. Yönetim Kurulu BaÅŸkanı Mustafa Poyraz ÅŸu açıklamaları yaptı:

“Poyraz-Poyraz Fındık A.Ş. olarak yaptığımız yatırımlarla ülke ve bölge ekonomine katkıda bulunmaya devam ediyoruz. Ordu’da 3 yıldızlı Balıktaşı Otelimizden sonra Ordu’nun geleceÄŸini turizmde gördüÄŸümüz için ÅŸehrin merkezine Balıktaşı City ismiyle 2’nci otelimizi Mayıs sonunda Ordu turizmine kavuÅŸturmuÅŸ olacağız.

Balıktaşı City 3 yıldızlı ama 5 yıldız kalitesinde bir otel olacak...

6 trilyonluk bir yatırım bu Mayıs sonunda açılıyor. 60 oda, 120 yatak, sauna, hamam, spor kompleksi, çok güzel bir terası olacak. Balıktaşı City 3 yıldızlı olacak ama 5 yıldız kalitesinde bir otel olacak. Otel inÅŸaatı Atatürk Bulvarı ve Migros karşısında 817 metre kare arsa üzerine yapılmaktadır. Ä°mar durumu Atatürk Bulvarı’ndan zemin+5 kat ve bodrum kat olarak verilmiÅŸtir. Poyraz-Poyraz Fındık A.Ş. olarak Ordu ekonomine her alanda katkı yapmaya devam edeceÄŸiz. Şimdi yeni projemizle inÅŸaat sektörüne giriyoruz. 5 trilyonluk ısı yalıtım ve dış cephe yatırımını yapmış bulunmaktayız.

Isı yalıtımı ve dış cephe kaplama ile ilgili binaların dış cephe ve tavanları, balık kasaları, paletler üreteceÄŸiz. 5 trilyonluk bir yatırım bu ve 3 aya kadar faaliyete geçireceÄŸiz. Ordu ekonomisinin geleceÄŸini parlak görüyorum. Bir sanayici ve iÅŸadamı olarak özellikle Ordu-Giresun Havalimanı projesinin hayata geçirilmesi ve yatırım planına alınması Ordu ilimizin kalkınmasını ve geliÅŸmesini hızlandıracaktır.”

Ordu Olay – 25.04.2011


< Geri